روش های ارسال سفارش

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین شیوه های پیک موتوری، پست سفارشی، تیپاکس و یا باربری یکی را انتخاب کنید. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ( ترجیح ) شما خریدار محترم را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد ارسال مرسولات نیرو نیک پرداز کهربا وجود خواهد داشت.( در 90 درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)

سفارشات شهر اصفهان

سفارشات به تمام مناطق شهر اصفهان از طریق پیک موتوری ارسال می شود. پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد . هزینه پیک موتوری معادل 15000 تومان دریافت میگردد .

سفارشات شهرهای دیگر

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی، تیپاکس یا باربری با توجه به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد سفارشات نیرو نیک پرداز کهربا ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از 12 کیلوگرم) از طریق باربری، تیپاکس یا پست با تصمیم کارشناس  مرسولات به بهترین روش ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات صرفاً تا محل باربری مقصد بر عهده ی نیرو نیک پرداز کهربا می باشد. زمان دریافت سفارشات 2 تا 5 روز کاری خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

امکان پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله شما مشتریان عزیز وجود دارد. پس از اینکه سفارش شما از طرف نیرو نیک پرداز کهربا به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید از طریق سایت پست سفارش را پیگیری کنید. البته در صورتی که با نیرو نیک پرداز کهربا تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را خواهند پذیرفت که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان ما می گذارند.

در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه وجه دریافتی به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره کارت 16 رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.