رویه‌های بازگردانی و استرداد کالا

در چه شرایطی می‌توانیم کالای خود را مسترد یا بازگردانی کنیم؟

یکی از دغدغه‌های مهم نیرو نیک پرداز کهربا – تنها تولیدکننده محصولات NIKO در ایران، ارائه اطلاعات کافی به مشتریان و همچنین دقت در نحوه بسته‌بندی و ارسال کالا به بهترین نحو ممکن است. ولی درصورت بروز هر گونه ایراد، ضمانت 7 روز استرداد کالا را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم، که به شرح زیر می‌باشد. 

ضمانت 7 روز استرداد یا بازگردانی کالا

 • از آنجایی که در اکثر مواقع، مشتریان گرامی، خرید خود را بصورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌دهند، فروشگاه اینترنتی نیرو نیک پرداز کهربا، برای ارائه خدمات بهتر در راستای جلب رضایت بیشتر و رفاه حال مشتریان عزیز، امتیاز ضمانت 7 روزه بازگشت کالا را در اختیار خریداران محترم محصولات niko قرار داده است که مطابق با شرایط و قوانین زیر قابل استفاده است.

شرایط استفاده از ضمانت 7 روزه

 1. مهلت استفاده از ضمانت بازگشت کالا، تنها 7 روز از تاریخ ارسال کالا بوده و در صورت پایان یافتن 7 روز، این ضمانت به صورت خودکار باطل خواهد شد.
 2. ضمانت 7 روزه بازگشت کالا به شرط سلامت کامل جعبه و متعلقات کالای ارسالی، قابل استفاده خواهد بود. وجود هر گونه آسیب در بسته بندی کالا و دستگاه مثل، مخدوش بودن جعبه، نوشتن متن بر روی جعبه، چسباندن برچسب، مخدوش شدن هولوگرام جعبه، شکستگی، خط و خش، رنگ و هر حالتی که با کالای ارسالی مغایرت داشته باشد گارانتی 7 روزه را باطل خواهد نمود.
 3. در شرایطی که کالای خریداری شده دارای مشکل ظاهری باشد، از روشن کردن یا استفاده آن خودداری کرده و موضوع را سریعاً به فروشگاه، اطلاع دهید، در غیر این صورت، هیچگونه مسئولیتی متوجه نیرو نیک پرداز کهربا، نخواهد بود.
 4. خریدهای حضوری مشتریان اصفهان، به دلیل باز شدن بسته بندی در حضور خریدار و تست و راه اندازی اولیه و تایید صحت سلامت کالا از طرف ایشان، مشمول گارانتی 7 روزه بازگردانی کالا نخواهد بود. اگر کالا در اصفهان ارسال گردد فقط مشمول 3 روز گارانتی استرداد می‌باشد.
 5. تذکر مهم: از آنجایی که اولویت بخش پشتیبانی و کنترل کیفیت محصولات NIKO، دقت در بسته بندی و رعایت استانداردهای تولید و بسته بندی می‌باشد، مسئولیت هرگونه آسیب دیدگی ناشی از حمل، بر عهده شرکت، موسسه یا فرد حمل کننده است. همچنین در صورتی که آسیب وارده در زمان تحویل قابل مشاهده باشد، خریدار می‌تواند از دریافت کالا خودداری کرده و پس از صورتجلسه توسط نماینده شرکت حمل کننده، کالا را به همراه یک نسخه از صورت جلسه و یا مدرک معتبر، به نیرو نیک پرداز کهربا، عودت دهد. بهترین راهکار در این شرایط، تماس با پشتیبانی مجموعه ما، در همان لحظه می‌باشد. در غیر این صورت وجود آسیب دیدگی، باید حداکثر تا 24 ساعت بعد به اطلاع فروشگاه محصولات NIKO، داده شود.

قوانین و شرایط مربوط بازگردانی کالا

 • در صورتی که خریدار محصولات NIKO به هر دلیلی (مانند: مغایرت در کالای تحویلی با کالای ثبت شده در سفارش یا اشتباه در ثبت سفارش) از خرید خود منصرف شود، فقط به شرط باز نشدن پلمپ کالا، می‌تواند کالا را حداکثر تا 7 روز بعد از سفارش، به فروشگاه اینترنتی نیرو نیک پرداز کهربا، عودت دهد. طبق قوانین مندرج در بند 2 از بخش شرایط اولیه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا،  درج برچسب مشخصات کالا روی بسته بندی است.
 • وجود مغایرت در سفارش، می‌بایست حداکثر ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، به اطلاع نیرو نیک پرداز کهربا، رسانده شود. ملاک عمل در مغایرت سفارش و ارسال، مشخصات درج شده برای هر کالا در سایت می‌باشد و نه تصاویر کالا. (طبق قوانین مندرج در بند 2 از بخش شرایط اولیه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا)

رویه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا و پیگیری آن

 1. خریدار می‌بایست پس از مشاهده مشکل، با بخش پشتیبانی و امور مشتریان نیرو نیک پرداز کهربا، تماس گرفته و حتماً با انجام هماهنگی، اقدام به عودت کالا نماید.
 2. در صورتی که دلایل ایجاد مشکل، متوجه فروشگاه، باشد (مغایرت در کالای ارسال شده با سفارش یا مشکلات فنی ناشی از ساخت)، با کمال میل پذیرای حل مساله خواهیم بود.

روند رسیدگی به کالای عودت داده شده

 1.  کالای برگشت شده به دفتر نیرو نیک پرداز کهربا، حداکثر تا 48 ساعت پس از وصول، مورد بررسی کامل قرار گرفته و سپس جهت تبادل نظر با مشتری تماس برقرار خواهد شد.
 2. در صورتی که دلایل ایجاد مشکل، به هر عنوان متوجه فروشگاه باشد (مغایرت در کالای ارسال شده با سفارش یا مشکلات فنی ناشی از ساخت)، کالای جایگزین ارسال می‌گردد.
 3. ملاک وجود اشکالات مورد دستگاه، بررسی و تشخیص کارشناسان فنی نیرو نیک پرداز کهربا، بوده و سلایق شخصی مشتری در این حوزه وارد نخواهد بود.

    شرایط عودت وجه

 1. اگر وجود مشکلات فنی ناشی از ساخت، آسیب فیزیکی قبل از تحویل و مغایرت در مشخصات کالای ارسالی به تایید کارشناسان نیرو نیک پرداز کهربا برسد، هزینه عودت کالا بر عهده فروشگاه کالا خواهد بود و در صورت عدم تایید موارد فوق و یا وجود هر نوع اشکال یا آسیب و ضربه، که به دلیل سهل انگاری خریدار ایجاد شده باشد، همچنین اشتباه در انتخاب کالا در زمان خرید توسط مشتری، کلیه هزینه‌ها بر عهده مشتری می‌باشد.
 2. اگر کالا مشکل داشته باشد و راه حل سریع برای مساله پیدا نشود و در صورت تایید پرداخت وجه از بخش پشتیبانی، از طرف بخش مالی مبلغ مربوطه ظرف حداقل 3 روز کاری به حساب ایشان واریز خواهد شد.